В дні негоди ми зобов’язані допомагати мешканцям Винник, - Олег Шевчук
20.03.2013 19:51
У зв’язку із наслідками снігопадів, з якими продовжують боротись комунальні служби м. Винник, заяву на одноразову матеріальну допомогу жінці інваліду довелось заповняти на дому.

На звернення мешканки виїхав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Олег Шевчук та представник соціального відділу Винниківської міської ради.

Жінка-інвалід першої групи п. Леся звернулась до заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олега Шевчука із проханням прийняти заяву на одноразову матеріальну допомогу у неї вдома, за місцем проживання, у зв’язку із надскладним фінансовим становищем та неможливістю добратись до будівлі міської ради через наслідки снігопадів. Вулицю на якій мешкає пані Леся замело, а сама вона пересувається на інвалідному візку, чоловік покинути практично нерухому дружину не може.

Відтак, на звернення мешканки виїхав заступник міського голови та представник соціального відділу Винниківської міської ради. «В дні негоди ми зобов’язані допомагати мешканцям м. Винники, як тільки можемо. Цьогоріч це вперше до нас звернулась мешканка з таким проханням, минулого року ми таку практику вже мали. Тому ми виїхали на місце проживання, поспілкувались, дізнались, що ще потребує знедолена жіночка, чим ми можемо бути їй корисні, обстежили побутові умови, прийняли заяву на одноразову матеріальну допомогу, адже хто зна скільки б довелось чекати цій жінці, щоб особисто приїхати до нас, а кошти, як ми бачимо, їй потрібно на ліки сьогодні» - розповів Олег Шевчук

Загалом до Винниківської міської ради щомісяця за одноразовою матеріальною допомогою звертається понад десять осіб. Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Теги: винниківчани, Інвалід, допомога, Олег Шевчук


Читайте також:
Коментарі
avatar