Винниківській дитячій бібліотеці потрібні газети, журнали та ремонт
20.03.2013 19:34
У дитячій бібліотеці № 35 бракує коштів на оформлення передплати, закупівлі формулярів, приміщення потребує ремонту. Хоча формуляри й недорогі – по 18 копійок, але читачів у бібліотеці багато.

За інформацією завідувача бібліотеки Валентини Марциновської, у 2012 році відвідало абонемент і читальний зал 2611 читачів. Їм видано 37 654 одиниць книг, журналів і газет.

«Ми вдячні секретарю Винниківської міської ради Богданові Голіяну, за сприяння якого ТзОВ «Друксервіс» забезпечив нас формулярами і вкладками до них у достатній кількості, – каже Валентина Марциновська. – Проблемою для нас є відсутність коштів на цьогорічну передплату. Були б вдячні усім, хто може нам допомогти вирішити це питання. А наразі, щоб читачі мали що читати, ми за власні кошти передплатили на квітень газети «Високий Замок», «Експрес», журнали «Колосок», «Розкажіть онуку», комплект у складі видань «Розгадайко», «Хатинка сканвордів», «Мудрагелик», «Призові дитячі сканворди», «Поміркуй і розгадай»».

Секретар Винниківської міської ради Богдан Голіян зазначив: «Ми з братом взяли дитячу бібліотеку під опіку. Колись – ще у 60-ті роки – ми були активними читачами бібліотеки. Вважаю, що без таких закладів неможливо уявити життя Винник. Минулого року ми відремонтували дах бібліотеки, а ще необхідно зробити ремонт фасаду та інші роботи. Щодо цього я мав розмову з директор департаменту гуманітарної політики ЛМР, оскільки дитяча бібліотека знаходиться у їхньому підпорядкуванні. Якщо пан Березюк не допоможе, то що ж – будемо діяти самостійно».

Лариса КУБСЬКА


Теги: Богдан Голіян, Валентина Марциновська, діти, бібліотека


Читайте також:
Коментарі
avatar