Папа попросив замінити його трон звичайним кріслом
21.03.2013 16:05
Папа римський Франциск прийшов до висновку, що його резиденція у Ватикані занадто простора, і попросив скоротити кількість відведених для нього кімнат.

Про це повіломляє Gazeta.ua, посилаючись на італійську газету "Стампа"

У ході огляду резиденції понтифік вигукнув: "Тут достатньо місця для 300 людей". У підсумку він попросив, щоб його житло було якомога простішим і не таким великим. Крім того, Франциска не влаштував трон, встановлений у Клементинській залі у Ватикані: понтифік розпорядився замінити його на звичайне крісло. Газета зазначає, що такі нововведення ілюструють прагнення папи римського спростити своє життя, щоб бути ближче до віруючих.

"Можу запевнити вас, що це зовсім не PR, – сказав Блаженніший Святослав, голова УГКЦ, характеризуючи поведінку Папи Франциска для американської інформаційної агенції CNS. - Папа показує себе таким, яким він є насправді як людина, пастир, священик, єпископ та батько. Вміння бути собою та надзвичайна простота – риси, які найбільше характеризують нового Папу."

Саме "простота та вміння бути собою", на переконання Глави УГКЦ, будуть шляхом нової євангелізації в часи понтифікату Папи Франциска.
Теги: Франциск, Резиденція, папа римський


Читайте також:
Коментарі
avatar