Сьогодні сніг падатиме весь день
22.03.2013 11:29
За інформацією Львівського обласного гідрометцентру, станом на 8 год ранку у Львові випало 10,4 мм опадів снігу.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради, пише "Вголос".

Відтак, на сьогоднішній день прогнозують сильні опади, на ніч інтенсивність опадів снігу перейде у помірну, але триватиме.

Як повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Віктор Іваніцький, сьогодні комунальні служби міста працюють у посиленому режимі.

«Наразі комунальні служби міста працюють у посиленому режимі. Допоки буде продовжуватись снігопад, доти комунальні служби будуть робити все можливе, щоб вчасно розгорнути дороги та прочистити хідники.

Ще раз просимо водіїв без великої потреби не виїздити на власному транспорті в місто, щоб не утруднювати рух і роботу снігоприбиральної техніки. На щастя, наразі ДТП пов’язаних із погодою не було», – повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Віктор Іваніцький.

«Снігоприбиральна техніка весь день працюватиме для очищення вулиць від снігу. Основний акцент є на забезпечення доріг, де курсує громадський транспорт. Двірники відпрацюють ранішню зміну і з обіду вийдуть на очистку своїх ділянок повторно», – повідомив в.о. директора департаменту житлового господарства Володимир Олійник. Фото: http://vinnikiplus.in.ua/

Теги: сніг, снігопад, гідрометцентр, Погода


Читайте також:
Коментарі
avatar