Верховна рада ратифікувала угоду з ЄС
22.03.2013, 17:31
22 березня депутати Верховної Ради прийняли в цілому закон «Про ратифікацію угоди між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до угоди між Україною та Європейським співтовариством про спрощення оформлення віз».

«За» проголосувало 275 депутатів. Жоден депутат фракції «Комуністичної партії України» не проголосував за ратифікацію.

На початку лютого цього року Комітет у закордонних справах Європейського парламенту своїм рішенням одностайно підтримав набуття чинності угоди про внесення змін до угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз.

Угоду між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до угоди між Україною та ЄС про спрощений порядок оформлення віз було підписано в Брюсселі 23 липня 2012 року. Документ передбачає насамперед розширення категорій громадян, які матимуть право на візові спрощення.

Для набрання чинності угода має пройти внутрішньодержавні процедури. Зокрема, в Україні - ратифікацію у Верховній Раді, а в ЄС після голосування в Комітеті закордонних має розглянути профільний Комітет Європарламенту з громадянських прав та Європарламент. Після цього Рада ЄС має ухвалити заключне рішення, пише zaxid.net.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: ратифікація. закон, верховна рада, ЄС, закон, безвізовий режим

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...