Щодня через негоду у Винниках прориває каналізаційну мережу
22.03.2013 17:43
У зв‘язку із сильними снігопадами каналізаційні мережі Винник перенавантажені. Щодня у місті трапляється по кілька аварійних ситуацій.

Про це повідомляє прес-служба Винниківської міської ради, пише Львівський портал.

«Це й зрозуміло, бо сніг тане, а вода потрапляє у міські каналізаційні мережі. Зараз наші каналізаційно-насосні станції переважно перекачують чисту воду, яка заполонила все довкола після чергових снігопадів і відлиги. Разом із водою в мережі потрапляють різні речі, земля, пісок, будматеріали. Весь цей мотлох забиває старі мережі, тому роботи нашим аварійникам не бракує», - каже керівник МКП «Винниківське» Сергій Булич.

Зі слів Сергія Булича, лише близько 30% низинної частини Винник охоплено каналізуванням. І це створює загрозу для всіх мешканців, адже в разі продовження снігопадів може бути затопленою вся частина Загороддя і суміжних із ним районів.

«Але маємо проблеми з каналізуванням і на вулиці Кільцевій. Особливо потерпають будинки № 7,8,10. Хоча є випадки, коли винними є самі мешканці цього району. Бо незважаючи на численні застереження, вони й далі викидають сміття, різні відходи й непотріб у каналізацію», - зазанчає Сергій Булич.

Та все ж чиновник запевнив, що його колектив готовий вирішувати всі проблеми, які ставить перед нашою громадою життя. Техніка підприємства перебуває в задовільному технічному стані, працівники забезпечені необхідним інвентарем і спецодягом.
Теги: Сергій Булич, комунальні служби, ремонт, снігопад, аварія, каналізація


Читайте також:
Коментарі
avatar