Сергій Уваров особисто обстежив, як працюють комунальні служби міста в негоду (ФОТО)
22.03.2013 20:08
У зв’язку із негодою відбувся виїзд міського голови Винник Сергія Уварова спільно із заступником з питань діяльності виконавчих органів влади Олега Шевчука та керівниками комунальних служб.

Як повідомляє Прес-служба Винниківської міської ради, мета виїзду особисто обстежити як працюють комунальні служби міста в негоду, а також виявити складні ділянки для проїзду автобусів та автомобілів.

Відтак обстеживши вулиці Шевченка, вул. Галицьку, вул. Ломоносова, вул. Забави, вул. Козацька, вул. І.Франка, вул. Кільцева, вул.Сахарова, вул.Івасюка та інші.

«Ми перевірили, наскільки розчищені дороги в місті, не лише магістральні, а також бічні вулички, в тому числі важко доступні. Переконались, що дороги розчищенні належним чином, кінцева зупинка автобуса №40 абсолютно розчищена і дорога допустима, доїзду до кінця, перевірили заїзд до школи №29, а також виїзди із міста. Загалом по місту працює п’ять одиниць машин, які розчищають вулиці та посипають дороги піском. Звісно, сніг мете і дорогу за три-чотири години знову засипає снігом, відтак ми поставили завдання машинам повторно проходити усі ділянки доріг. Разом з тим, ми провели нараду і прийняли спільне рішення, що техніка і працівники комунальних служб працюватимуть протягом доби, допоки не припиняться снігопади » - розповів під час виїзду міський голова Винник Сергій Уваров.

Під час об’їзду містом, виявили подекуди важко доступні ділянки для сміттєвозів, відтак сміття лежить не вивезене. Міський голова дав доручення розчистити дорогу на цих ділянках, і забезпечити вивезення сміття.

Під час об’їзду по вулиці Галицькій виявили дерево, що впало на дорогу біля колишньої очної лікарні, і закрило виїзд машині швидкої допомоги. Працівниками комунальних служб вдалось миттєво вирішити проблему, та очистити дорогу.

Загалом підсумовуючи виїзд міський голова Винник Сергій Уваров станом доріг задоволений, повідомляє vynnyky.in.ua.Наведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу

Теги: комунальні служби, снігопад, сніг, Погода


Читайте також:
Коментарі
avatar