Фіналіст шоу «Голос країни» Назар Савко запрошує на свій сольний концерт
23.03.2013 01:26

20 квітня в театрі ім. М. Заньковецької фіналіст шоу «Голос країни» Назар Савко презентує львів’янам та гостям міста свій сольний концерт «Скрипковий рок-н-рол».

Це стане своєрідним підсумком його роботи за останній рік.

Після того, як наш львів’янин Назар Савко вийшов у фінал національного шоу «Голос країни. Нова історія» у всіх львів’ян стояло одне питання: коли ми його побачимо у Львові. Поодинокі виступи на масових святах і державних урочистостях незадовільняли цікавість прихильників Назарової творчості. Хоча інтернет «гудів» його виступами у інших містах України. І нарешті концерт у Львові. Поспілкувавшись з Назаром Савком, я зрозуміла одне, він дуже чекає зустрічі із львівською публікою.

- Коли відбудеться концерт і де можна придбати квитки на твоє шоу?

- Всім доброї пори дня. Концерт відбудеться у розквіт весни 20 квітня в театрі ім. Марії Заньковецької. Називатиметься він «Скрипковий рок-н-рол». Сама назва говорить про те, що концерт буде дуже позитивним і енергійним, хоча мої ліричні пісні ви там теж почуєте. Я відкрию вам трішки кулісу. Я хочу виконати на концерті кілька повільних пісень з акустичного альбому. Надіюсь, всі закохані пари під час їх виконання візьмуться за руки. Квитки продаються, як в касах театру, так і на інтернет сайтах. Одним словом є у всіх центральних касах. Вартість квитка є не висока від 50 грн.

- Раз зайшла мова за інтернет, хотілося б задати питання про соціальні мережі. Тебе обрали в 500 найцікавіших особистостей однієї популярної соц. Мережі. Ти активний юзер таких сайтів ?


- В першу чергу інтернет, зокрема соціальні мережі, дають мені можливість більше спілкуватися із моїми прихильниками. І справді це свого роду піар, адже я маю можливість донести до більшої кількості людей інформацію про свої концерти, презентації. Показати нову пісню чи фото сесію і почути, що люди скажуть, почути їх думку, що їм подобається, а що ні.

- Кажуть, що за сторінками співаків сидять їх адміністратори або менеджери.

- Абсолютно навпаки. За своєю сторінкою сиджу я, поповнюю там новини, ділюсь своїми думками і спілкуюсь із друзями, прихильниками. Так що шукайте мене у соціальних мережах і поспілкуємось, а ще краще приходьте до мене на концерт.

- Які родзинки , що цікавого буде у тебе на концерті?

- Основний акцент мого концерту робиться не на шоу, хоча воно буде теж там присутнє, а на якісну музику і гарне виконання. Під час концерту я заспіваю пісні котрі вже так полюбились моїй публіці і за презентую нові композиції, котрі ще ніхто не чув. Також Ви почуєте шлягери із проекту «Голос країни», з великим задоволенням заспіваю дуети разом з прекрасним колективом «Тенорз Бельканто» та Тріо Тоніка. Запросив я також гарних гостей. Це мої друзі по проекті «Голос країни» із команди Олега Скрипки Ігор Петров, Олеся Киричук та Василь Жадан. Ми разом попробуємо запалити зал своїм «Скрипковим рок-н-ролом». Основне буде те, що всі пісні в концерті будуть виконані тільки на живо. Тому не погордуйте, а приходьте на концерт. Проведіть суботній вечір 20 квітня разом зі мною та гостями мого концерту.

- Ти готовий, залишити рідне місто заради кар’єри в Києві?

- На даний момент я живу у Львові, хоча часто їжджу на концерти в Київ і не тільки , а в Суми, Полтаву, Чернігів, Одесу, Крим, Рівне, Вінниця… їжджу по цілій Україні і саме головне, щоразу повертаюсь до Львова. Тут особлива атмосфера, тут моя домівка. Львів мене надихає. Тут я набираюсь сили. Я не буду казати, що я ніколи звідси не поїду, адже ніхто не знає, як складеться його життя, куди закине доля, але я знаю точно, що я би хотів жити і творити саме у Львові. І я горджусь своїм містом, містом Лева.

Надя Рута
Теги: Скрипка, Голос Країни, концерт, Назар Савко


Читайте також:
Коментарі
avatar