Загадкове вбивство у Рівному
24.03.2013 10:19
У Рівному знайшли у квартирі понівечені тіла двох жінок разом із зарізаним котом. Міліція розпочала розслідувати загадкову смерть.

"Мешканці будинку самі зателефонували до міськвідділу і повідомили, що давно уже не бачили своїх сусідок. До того ж, люди помітили, що від їхньої квартири поширюється доволі неприємний запах - наче там щось гниє і розкладається. Правоохоронці приїхали, однак двері до оселі були зачинені. Довелося викликати рятувальників, щоб зайти всередину", - повідомили у прес-центрі Рівненського управління міліції.

Міліціонери були шоковані від побаченого. У помешкані вони знайшли понівечені тіла 53-річної жінки та її 29-річної доньки. Неподалік від них правоохоронці побачили ще й зарізаного кота. Крім того, у квартирі були розкидані шприци та медикаменти, а двері у помешкання були зачинені зсередини.

"Сусіди називають сім'ю дивною і скандальною – вони були замкнуті, не любили спілкуватися з іншими мешканцями. Причини смерті жінок стануть відомі після розтину. Поки що відкрито кримінальне провадження за статтею 115 - умисне вбивство", - наголосив начальник обласної міліції Василь Лазутко.

Як повідомляє 24tv.ua, слідчі розглядають кілька версій загибелі жінок. Одна з них – проведення якогось ритуалу: при огляді приміщення у шафі виявили чимало окультної літератури, а на стелі та на стінах – чудернацькі малюнки та наклеєний папір з незрозумілими надписами.
Теги: окультизм, Рівне, кримінал, вбивство


Читайте також:
Коментарі
avatar