"Рух" виходить у фінал Кубка Ернеста Юста
25.03.2013 10:41
У неділю, 24 березня, відбувся один півфінальний матч традиційного турніру присвяченого пам'яті Заслуженого тренера України Ернеста Юста.

На стадіоні футбольної академії ФК "Карпати" за право грати у фіналі турніру зустрілися винниківський "Рух" та "Гірник" із Соснівки.

Вже на 10 хвилині матчу винниківчани оптримали м'яча у свої ворота. Вирівняти становище їм вдалося лише у другій половині другого тайму. На 71 першій хвилині відзначився Роман Манорик. 1:1, так закінчився основний час матчу. Отож, володаря путівки у фінал турніру визначили післяматчеві одинадцятиметрові удари.

Рухівці виявилися сильнішими у цій футбольній лотереї і здобули путівку у фінал, де зустрінуться з переможцем другої півфінальної пари  ФК "Миколаїв" - ФК "Підбуж".

"Рух" Винники - "Гірник" Соснівка 1:1, пен. 4:3

24 березня. Cтадіон : "АФ Карпати". Глядачів : 400

Голи: Манорик (71) - Сеньків (10). Післяматчеві пенальті: Іванський (1:0), Наумко (1:1), Іванець (2:1), Деревянкін (2:2), Макар (3:2), Семиряк (3:2 - воротар), Костик (4:2), Підкіпняк (4:3), Манорик (4:3 - воротар), Махинька (4:3 - штанга)

Арбітр: Ростислав Пузанський. Асистенти арбітра : Андрій Смольський, Андрій Чулик

"Рух": Шевчук, Бойко (Шпирка,78), Іванець, Іванський, Дмитрух, Сергеєв, Костик, Макар, Шептицький (Романів,46), Яценків (Манорик,63), Баглай.