У Винниках розпочалися дні профілактики туберкульозу
25.03.2013, 20:33
Протягом останніх років у Винниках спостерігається зменшення захворюваності на туберкульоз.

Про це повідомила завідувач місцевого поліклінічного відділення Надія Жигало, пише vynnyky.in.ua. Щоб ситуація була стабільною і надалі, хворобу необхідно виявляти на ранній стадії.

Саме тому Винниківське поліклінічне відділення з 25 березня до 19 квітня проводить акцію «Дні профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання у населення».

Акція відбувається в рамках Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз. Хоча у Винниках є певний прогрес у протидії паличці Коха, але ця інфекційна хвороба залишається небезпечною, адже змінився її «соціальний статус» – туберкульоз уже не вважається винятково хворобою бідних, бо може уразити кожного з нас – і соціально неадаптованих, і багатих та успішних. За інформацією фтизіатрів, найчастіше паличка Коха «б’є» по людях віком 20-45 років, які втратили роботу, перебувають у стані стресу, погано харчуються.

«Ми працюємо з мешканцями Винник щодо того, аби вони були уважнішими до свого здоров’я, – каже сімейний лікар Лідія Корець. – Тому чекаємо на профілактичні огляди якнайбільше винниківчан. Люди мають розуміти, що такі заходи допоможуть уберегтися від хвороби, додадуть упевненості в тому, що організм не принесе ніяких неприємних сюрпризів».

Фото: http://www.guoz.cv.ua/

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Надія Жигало, профілактика, туберкульоз, поліклініка, хвороба

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...