Працівники ДСО Львова взяли під охорону місто-супутник Винники
26.03.2013 12:53
Управління Державної служби охорони при ГУМВС України у Львівській області приймає під охорону усі об’єкти підприємницької діяльності (магазини, заклади громадського харчування, побуту тощо) з метою безпеки персоналу, відвідувачів та забезпечення охорони майна у місті Винники - місті-супутнику Львова, підпорядкованому Личаківському району міста. Там вже введено наряд групи затримання.

Мета ДСО – надійні охоронні системи, зручні для користування та максимально дешеві. В ідеалі, у злочинця, який зіштовхнеться з системою, що стоїть на озброєнні ДСО, не повинно виникати навіть бажання зламати її чи саботувати.

Співробітники ДСО займаються не тільки охороною своїх об’єктів, а й надають практичну допомогу службі ДАІ, міськрайвідділам міліції. Групи затримання за повідомленнями чергових частин Львівської області в середньому за добу здійснюють від 3 до 6 виїздів на місце вчинення протиправних дій.

Наряди діють в єдиній дислокації ГУМВС України у Львівській області, постійно приймають участь у пошуку викраденого автотранспорту та виставляються по відпрацюванню оперативних планів („Перехоплення”, „Сирена”, тощо).

На рахунку ДСО - попередження хуліганств, грабежів, розбоїв. Міліціонери затримували ґвалтівників, шахраїв, людей, які спокусилися на чужі автівки, були і вилучення холодної зброї.

Загалом ДСО Львівщини надає такі послуги:

- охорона працівником міліції;
- охорона цивільним охоронником зі зброєю;
- охорона цивільним охоронником;
- супроводження грошових коштів, що їх перевозять уповноважені особи Замовника на автотранспорті ДСО;
- супроводження грошових коштів, що їх перевозять уповноважені особи Замовника на автотранспорті Власника;
- охорона за допомогою технічних засобів;
- обслуговування технічних засобів охорони.

Державна служба охорони – єдина в Україні структура, яка надає озброєну вогнепальною зброєю охорону і працює на ринку охоронних послуг понад 60 років.

ДСО діє на засадах госпрозрахунку, одержаних за організацію та здійснення за договорами заходів особистої та майнової безпеки громадян і юридичних осіб.

Сьогодні ДСО - єдина в Україні охоронна структура, яка володіє правом на надання замовникам озброєної охорони за договорами. Вона надає повний комплекс охоронних послуг на території всієї України.

Для замовлення охорони звертайтесь за телефонами 0 800-502-220, 0 800-211-000. Дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні.
Теги: охорона, МВС, служба охорони


Читайте також:
Коментарі
avatar