Зіркова телеведуча поселилася у Львові (ВІДЕО)
26.03.2013 12:27
Телеведуча Ольга Фреймут придбала квартиру у Львові.

Про це повідомляє zaxid.net.

«Про житло у нашому місті мріяла давно, позаяк дуже любить Львів і часто вирушає сюди на відпочинок. Тож тепер зможе гостювати тут більше», – сказала Фреймут.

До вибору квартири журналістка підійшла дуже ретельно. Зважала на район, планування домівки, прибудинкову територію.

Натомість, ремонт робила без розкоші і в класичному стилі… А щоб поділитися радістю на новосілля запросила львівських журналістів.

Ольга Фреймут зізнається, що у львівській квартирі насамперед шукатиме відпочинку для душі, чого через швидкий темп життя не має у столиці. Орієнтуючись на це і робила вибір домівки: близькість до лісу, затишний внутрішній дворик з дитячим майданчиком, великий балкон.

Квартиру, яка б відповідала таким параметрам, їй запропонувала компанія «Ваш Дім» у житловому масиві «Пасічний». «Ліс по сусідству та практично відсутній автомобільний рух підходить не стільки їй, як малій доньці», – сказала Ольга Фреймут.

Також масив «Пасічний», каже Ольга Фреймут, завоював її симпатію тим, що попри спокій та близькість до лісу звідти рукою подати і до центру міста. Для ведучої це важливо, адже, зізнається, що уже наступного літа планує розпочати у Львові новий телевізійний проект. Тим паче, що представники компанії «Ваш Дім» запевняють, що у майбутньому масив тільки розбудовуватиметься. http://zaxid.net/resources/videos_download/2013/03/1281183_mobile.mp4

Теги: ЛЬВІВ, телеведуча, Ольга Фреймут, квартира, телебачення


Читайте також:
Коментарі
avatar