Дітям показали замазуру Колобка
26.03.2013, 14:49
Інсценізацію «Замазура Колобок» сьогодні, 26 березня, показали у старшій групі дитсадка № 156 його колишні вихованці, а зараз п’ятикласники СЗШ № 29 і школи «Берегиня», які є читачами дитячої бібліотеки.

«Казочка у віршованій формі має валеологічний аспект і вирішує завдання фізичного, естетичного та соціального виховання. А мораль її така – для здоров’я і для дружби необхідна чистота», – розповідає бібліотекар Галина Остапчук, яка була ведучою і режисером інсценівки. У ролі Колобка виступила Оксана Скіп, Вовчика – Роман Тхорик, Ведмедика – Назар Роговський, Лисички – Софія Юркевич, Зайчика – Софія Олексів.

Крім казочки, дошкільнятам загадували загадки про здоров’я, грали з ними в ігри.
«Казочка допоможе малюкам зрозуміти, що таке здоровий спосіб життя та викликати бажання слідкувати за своїм здоров’ям, – каже завідувач дитячої бібліотеки Валентина Марциновська.

«Найкраще діти навчаються за допомогою казки, гри, – стверджує вихователь-методист дитсадка Світлана Голіян. – Позитивом є те, що казка «Замазура Колобок» незнайома для дітей, а їм цікаве усе нове. Тому ми раді такій співпраці з дитячою бібліотекою і запрошуємо приходити до нас з новими виставами».

Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: дитячий садок, колобок, вистава, діти

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...