Відбулась нарада щодо побудови поблизу м. Винник очисних споруд
26.03.2013 18:42
За ініціативи міського голови м. Винник Сергія Уварова відбулась нарада щодо побудови поблизу м. Винник очисних споруд.

У нараді взяли участь міський голова м. Винник, заступник міського голови Винник з питань діяльності виконавчих органів ради Олег Шевчук, а також голова Пустомитівської районної ради Віктор Бабій, перший заступник голови Пустомитівської райдержадміністрації Володимир Шаповал та заступника голови райдержадмінстрації з питань ЖКГ, промисловості, шляхового господарства, транспорту та звязку Туісова Олександра.

Нарада відбулась сьогодні, 26 березня 2013р. у Пустомитівській районній держадміністрації.

Учасники обговорили можливість побудови очисних споруд на землях, що межують із Винниківськими і належать до Пустомитівського району. Міський голова Сергій Уваров запропонував своє бачення розташування майбутньої станції очисних споруд, при цьому повідомив усіх присутніх, що сьогодні вже є інвестор, який зголосився збудувати цю станцію.

«Ми провели ряд нарад та виїзних засідань із відповідними структурними підрозділами та профільними спеціалістами, не лише м. Винник, а й із спеціалістами МКП «Львівводоканал», санепідемстанції, екології та інші.

Ця проблема існує вже давно, так само як давно ми шукаємо шляхи виходу із цієї ситуації. Спільними зусиллями ми обстежили усі земельні ділянки у місті Винники.

Нажаль, в нас немає такої території, де б ми могли збудувати станцію очисних споруд, такі висновки надали відповідні профільні установи.

Натомість ми знайшли таку територію при виїзді з міста і вона належить громаді с. Підбірці.

Щоб отримати можливість обстежити дану територію більш детальніше, нам потрібна згода Пустомитівської районної ради та селищної ради с. Підбірці» - сказав у своєму виступі міський голова Сергій Уваров.

За його словами, очисні споруди дадуть можливість каналізувати всі житлові будинки міста, адже сьогодні шістдесят відсотків житлових будинків не мають централізованої каналізаційної мережі.

Частина приватних будинків, які розташовані неподалік р. Маруньки, спускають свої каналізаційні стоки у річку, чим завдають великої екологічної шкоди.

За результатами перемовин, учасники наради домовились створити робочу групу з вивчення цього питання.

До цієї робочої групи долучити сільських голів навколишніх сіл м. Винники, а також профільних заступників голови Пустомитівської районної адміністрації та представників профільних управлінь, як Пустомитівської районної адміністрації, так і Винниківської міської ради.

Перше виїзне засідання має відбутись вже за тиждень, інформує vynnyky.in.ua.
Теги: очисні споруди, Нарада, Віктор Бабій, Сергій Уваров, Олег Шевчук


Читайте також:
Коментарі
avatar