Збірна України здобуває перемогу в Одесі (ВІДЕО)
27.03.2013 00:45
Збірна України здобуває 100% результат у двох матчах відбору на ЧС-2014 .

Команда Михайла Фоменка провела свій черговий матч в рамках відбіркового циклу ЧС-2014, обігравши в Одесі збірну Молдови - 2:1.

З перших хвилин господарі заволоділи ігровою і територіальною перевагою, створили ряд непоганих моментів для взяття воріт, проте до перерви рахунок відкритий не був.

В середині другого тайму українці досягли свого - на 61-й хвилині Євген Селезньов навісив у штрафний, Роман Зозуля головою скинув під удар Ярмоленку, і Андрій відкрив рахунок у протистоянні.

Через дев'ять хвилин Євген Хачереді закріпив успіх збірної України, головою відправивши м'яч у ворота після подачі Олега Гусєва з кутового.

Команда Молдови зуміла провести свій гол - відмінним ударом з дальньої дистанції відзначився Олександр Суворов на 80-й хвилині.

Таким чином, перемігши Молдавію, збірна України набрала вісім очок і продовжує боротьбу за вихід у фінальну частину чемпіонату світу - 2014.

Легкою назвати перемогу язик не повернеться. Навіть впевненою, або спокійною. З іншого боку вона була досягнута в такому стилі, що питань про її легітимність не залишилося. Збірна України своєю грою заслужила три очки, а не просто отримала їх на класі або завдяки збігу обставин.

Україна - Молдова - 2:1

Голи: Андрій Ярмоленко, 61, Євген Хачеріді, 70 - Олександр Суворов, 80.

Україна: Андрій Пятов, Олександр Кучер, Артем Федецький, В'ячеслав Шевчук, Євген Хачеріді, Анатолій Тимощук, Олег Гусєв, (Дмитро Гречишкін, '90), Євген Селезньов, (Роман Безус, '62), Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко, Роман Зозуля

Молдова: Станіслав Намашко, Олександр Єпуряну, Віктор Головатенко, Віталій Бордіян, Семен Булгару, Олександр Дєдов, (Олександр Суворов, '78), Олександр Пащенко, (Олександру Оніка, '67), Ігор Бугайов, (Анатолій Дорош, '69), Артур Іоніце, Сергій Георгієв, Євген Сидоренко

Попередження: Євген Селезньов, 59. - Сергій Георгієв, 59.