Винниківські дороги відремонтують коли зійде сніг
27.03.2013 14:19
На потреби ремонту доріг у м. Винники нададуть менше 0,5 відсотка від загальної суми виділеної на Львів.

Цьогоріч на ремонт вулиць Львова виділено 36006200 гривень. Частка Винник становить всього 170 тисяч гривень.

«Що ж ми маємо вдіяти? – бідкається заступник міського голови Винник із питань діяльності виконавчих органів ради Олег Шевчук. – Ми ж не можемо зрівнятися з масштабами та потребами Львова. Тому, вважаю, краще хоча б щось отримати. Адже стан наших вулиць після зими – катастрофічний»!

Посадовець повідомив, що згадані 170 тисяч гривень потратять на ямковий ремонт головних вулиць нашого міста. А саме: Галицької, Франка, Сахарова, Івасюка, Шевченка, Ломоносова, Забави. Ремонтні роботи почнуться із сходженням снігу.

Інформацію щодо ремонту та реконструкції доріг Львівщини оприлюднив департамент житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу Львівської облдержадміністрації. Наведемо читачам витяг із листа вищезгаданого департаменту: «Згідно з додатком 10 Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» передбачено обсяг субвенцій з Державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання вулиць і доріг комунальної власності у м.Львові на суму 36006200 гривень».

Окрім м.Винник, на ці кошти також претендують підльвівські селища Рудно та Брюховичі Вони отримають ще менші суми, аніж винниківська громада, інформує офіційний сайт Винниківської міської ради. Фото: http://vinnikiplus.in.ua/

Теги: ремонт, дорога, Олег Шевчук


Читайте також:
Коментарі
avatar