У Винниках створили осередок Молодого Народного Руху
27.03.2013 14:59
26 березня були проведені установчі збори Винниківської міської організації Молодий Народний Рух.

Серед делегатів установчих зборів були присутні голова Винниківської міської організації НРУ Володимир Почаєвець, заступник голови ЛКО МНР з інформаційної роботи Василь Пакуш, заступник голови ЛКО МНР з організаційної роботи Іван Шеремета, секретар з міжнародних питань ЛКО МНР Василь Шатрук та голова Личаківської районної організації МНР Ігор Лучинський.

Установчі збори розпочались зі вступного слова Володимира Почаєвця, який висловив задоволення з приводу того, що зараз сформувалася така молода і водночас ініціативна команда. Він зазначив, що для успішності організації та розвитку особистісних якостей кожного з членів потрібно не лише долучатися до загальних заходів крайової організації, але й ініціювати і проводити місцеві заходи, і таким чином набиратися організаційного досвіду.

Присутні мали можливість висловити свої думки, стосовно питань, які виносилися на обговорення, а також почерпнути інформацію, щодо історії та особливостей роботи організації.

Після презентації діяльності Молодого Народного Руху та Винниківського осередку МНР відбулося обрання голови Винниківської міської організації МНР.

Делегати, користуючись мандатами, одноголосно обрали головою Віталія Мельника. Було також обрано Тараса Кутного заступником та Софію Думу секретарем, які висловили свою готовність реалізовувати свій потенціал для розвитку організації.

Провід затвердили у кількісному складі п’яти чоловік. Найближчим часом планується також обрати відповідальних за окремі напрямки діяльності організації. Зокрема, сьогодні було висунуто пропозицію, щоб культурний напрямок очолив Юрій Ольшевський, а спортивний – Віталій Савіцький.

Новообраний голова вже отримав конкретні завдання для налагодження ефективної роботи організації. Йому доручили протягомнаступного місяця обговорити на зборах та підготувати план заходів на квітень-травень цього року.

Так була перегорнута перша сторінка в історії Винниківської організації Молодого Народного Руху, пише nru.lviv.ua.
Теги: винниківчани, молодь, НРУ, осередок, Молодий Народний Рух


Читайте також:
Коментарі
avatar