Театр «Сміх і сльоза» готує нову прем'єру
27.03.2013 19:20
У Винниках Всесвітній день театру місцеві актори театру «Сміх і сльоза» відзначили репетиціями нових вистав.

Нещодавно театр презентував приголомшливу прем’єру «Бой-жінка», і вже сьогодні працює над «свіжими» постановками.

«Наступна прем’єра буде за комедією Михайла Старицького «По модньому», а друга частина – за авторським сценарієм Миколи Білокрилого «По сучасному», – поділився планами на майбутнє режисер театру «Сміх і сльоза» Ігор Дзядига. – У виставі буде задіяно багато акторів. І якщо твір Старицького добре відомий, то головна інтрига буде в тому, якою виглядатиме вистава під сучасним кутом зору. Одна з проблем, над якою ми пропонуємо посміятися винниківчанам, – це рейдерство. Інших деталей розкривати не буду. Коли вистава буде готова, тоді наші глядачі самі все побачать».

Тетяна Патер, яка є засновником аматорського театру «Сміх і сльоза» разом із Богданом Голіяном, зазначила: «Не кожне таке невелике місто, як Винники, може похвалитися театральним життям. Театр існує у нас вже не один рік, і винниківчани з нетерпінням чекають на його виступи.

«Сміх і сльоза» є цікавим для мешканців завдяки неординарним постановкам, якісній грі акторів, які працюють з натхненням. У планах, крім інших постановок, є ще вистава «Неаполь – місто Попелюшок», у якій розкажемо про життя українок, які працюють в Італії.

Проблемою для театру є недостатня кількість чоловіків. Тому запрошуємо винниківчан різного віку, які мають бажання виступати на сцені, прийти і спробувати свої сили в аматорському театрі «Сміх і сльоза». Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Теги: Богдан Голіян, Сміх і сльоза, актор, Артист, Тетяна Патер, театр, Ігор Дзядига, дозвілля


Читайте також:
Коментарі
avatar