Комунальні служби Винник піднімають питання щодо оновлення спецтехніки
28.03.2013 15:01
Останні два тижні працівники місцевої комунальної служби самовіддано боролися зі стихією. Люди витримували, а от техніка – ні.

Після безперервної роботи протягом цілої ночі з 14 на 15 березня – вийшов з ладу двигун грейдера. Автомобілі з навісним обладнанням також виходили з ладу в найвідповідальніші моменти. Доводилося спеціалістам із МКП прямо на дорозі лізти під машину й лагодити її, незважаючи на снігопад та лютий мороз.

Комунальні служби м. Винники вже сьогодні піднімають питання щодо оновлення спецтехніки та транспортих засобів, які вийшли з ладу цієї зими. Відповідне звернення вони готують на розгляд профільних депутатських комісій, повідомляє vynnyky.in.ua.

«Маємо намір знову підняти питання щодо забезпечення наших комунальних структур новими транспортними засобами, - мовить заступник міського голови Винник з питань виконавчих органів ради Олег Шевчук. – Перш за все треба подати наші пропозиції на відповідні депутатські комісії, щоб наші обранці їх розглянули і внесли свої корективи. Адже ми не знаємо, якою буде наступна зима. Можливо, ще важча. Тому ми не можемо залишитися без спеціальної техніки. Особливо потребуємо хоча б ще одного трактора. Треба відремонтувати грейдер, а для цього необхідно полагодити його двигун. Тому разом із депутатами шукатимемо вихід із цієї ситуації».
Теги: комунальні служби, снігопад, Погода, сніг, Олег Шевчук


Читайте також:
Коментарі
avatar