Винниківська влада допоможе малозабезпеченим сім'ям
02.04.2013 16:04
Представники Винниківської міської ради провели обстеження умов проживання місцевої родини, яка мешкає по вул.Галицькій.

Під час обстеження було встановлено, що в їхній 2-кімнатній квартирі фактично створилося три сім‘ї. Нещодавно народила дитину неповнолітня внучка власниці житла. Зараз молода мама разом із дитям перебуває в Дрогобицькому центрі матері й дитини. Також у березні цього року народила дитину й донька власниці квартири. Обидві жінки мають чоловіків, з їхніх слів, не мають іншого житла, тому зможуть повернутися тільки сюди.

Члени комісії з'ясували, що умов для проживання трьох сімей в даному помешканні немає і крім цього, саме помешкання потребує ремонту. Також було встановлено, що й матеріальний стан згаданої родини – незадовільний.

До вирішення першочергових і найболючіших проблем цих людей Винниківська міська рада візьметься негайно. Також винниківські посадовці мають намір залучити до вирішення цих проблем і львівські державні органи соціального захисту населення, пише vynnyky.in.ua.
Теги: соціальна служба, сім'я, комісія, малозабезпечені, міська рада


Читайте також:
Коментарі
avatar