Санепідеміологи закликають не пити воду із криниць (ВІДЕО)
02.04.2013, 22:20
Після зими вода майже у всіх колодязях Львівської області не відповідає санітарним нормам. Як наголошують санепідеміологи, причиною цього є танення снігу.

Санепідемологи пояснюють, що стрімке танення снігу спричиняє підйом ґрунтових вод, в які потрапляють фекалії, сміття. Тому перед тим, як пити воду з криниць, у СЕС радять, щоб вона закипіла, тоді бактерії та віруси не виживають.

«Мікроорганізми, які викликають захворювання і взагалі мікроорганізми настільки малі, що їх видно тільки під мікроскопом. І не завжди зовнішня якість води є гарантією того, що там нема збудників тих чи інших захворювань. Для приготування їжі, особливо для пиття, треба її кип’ятити», - розповів заступник головного держсанлікаря Львівської області Олег Когут.

Тим часом санепідеміологи кажуть, що ситуація не критична і зростання кишкових захворювань в області поки що не зафіксували, пише zaxid.net.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Львів | Теги: фекалії, бактерії, криниця, санепідемстанція, вода, колодязь

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...