В міській раді створили робочу групу щодо будівництва очисних споруд
03.04.2013 19:00
За ініціативи міського голови м. Винники 3 квітня 2013р. у міській раді відбулася розширена нарада щодо будівництва поблизу міста очисних споруд.

У нараді взяли участь міський голова м. Винники Сергій Уваров, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олег Шевчук, Андрій Вольницький - представник чеської компанії АЗВ «Антарес», голова Пустомитівської районної ради Віктор Бабій, заступник голови Пустомитівської райдержадмінстрації з питань ЖКГ, промисловості, шляхового господарства, транспорту та звязку Туісова Олександра, головний інженер ДП «Львівдніпрокомунбуд» Старікова Любов, архітектор та землевпорядник Винниківської міської ради , головний архітектор і землепорядник Пустомитівської райадміністрації, директор МКП «Винниківське» Сергій Булич, голова постійної депутатської комісії житлово-комунального господарства, містобудування, підприємництва, транспорту та зв’язку Стецко Петро.

«Наше спільне завдання сьогоднішньої зустрічі - це реалізація проекту будівництва очисних споруд на околиці міста Винники. Земельна ділянка, яка відповідає усім нормам для будівництва очисних споруд належить до Пустомитівського району, - повідомив на нараді Сергій Уваров. - Будівництво очисних споруд та каналізування дадуть можливість каналізувати всі житлові будинки міста, адже сьогодні шістдесят відсотків житлових будинків не мають централізованої каналізаційної мережі. Частина приватних будинків, які розташовані неподалік р. Маруньки, спускають свої каналізаційні стоки у річку, чим завдають великої екологічної шкоди. Будівництво очисних споруд дасть можливість покращити життєдіяльність та добробут не лише мешканців м. Винники, а й навколишніх сіл, які належать до Пустомитівського району. Є спільна проблема, і її потрібно вирішувати».

В свою чергу Бабій В. наголосив, що Пустомитівська районна рада та адміністрації вкрай зацікавлені у будівництві очисних споруд. «Ми оперативно відгукнулись на звернення Сергія Уварова, адже теж маємо таку проблему у селах. Минулого тижня, міський голова м. Винники приїхав до нас із чіткою пропозицією свого бачення будівництва очисних споруд, а також вказав територію, яка відповідає усім вимогам та необхідна інвестору для будівництва. Ми проаналізували із спеціалістами запропоновану земельну ділянку. Частина ділянки про яку йде мова, в даний час є в приватній власності. Щодо інформації, яка стосується суміжних земельних ділянок, то ми звернулись до Держкомзему. Оскільки, згідно наших даних ця земля є вільна, проте нам потрібно в цьому пересвідчитись» - розповів Віктор Бабій

«На цій території є потічки, які є важливими для відводу очищених каналізаційних стоків з очисних споруд - сказала Любов Старікова , у інвестора буде чиста вода на виході». За її словами загальна схема району показує, що цю проблему можна вирішити в комплексі для довколишніх сіл.

Мер м. Винники познайомив всіх присутніх з представником інвестора чеської компанії АЗВ «Антарес» Андрієм Вольницьким,які погодились інвестувати будівництво очисних споруд. За його словами, фірма вже має досвід будівництва очисних споруд, аналогічну станцію очисних споруд незабаром буде збудовано у м. Самборі. Пан Андрій також розповів членам робочої групи, що після погодження усіх необхідних документів, на побудову станції очисних споруд піде 2 роки до моменту введення її в експлуатацію.

Після обговорення питань, робоча група виїхала на місце, де заплановано будівництво очисних споруд. Обстеживши територію, учасники наради домовились про наступне засідання 8 квітня 2013р., у понеділок.

«Мені приємно, що наші колеги з Пустомитівського району так швидко відгукнулись на прохання допомогти вирішити нашу важливу проблему. Я сподіваюсь, що спільними зусиллями найближчим часом ми розпочнемо процес реалізації цього проекту – будівництво очисних споруд» - підкреслив Сергій Уваров. Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Теги: очисні споруди, Нарада, Сергій Уваров


Читайте також:
Коментарі
avatar