Винники отримають спецавтомобііль для боротьби із паводками
04.04.2013 17:15
На Львівщині оголошено режим функціонування територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Про це йшлося на нараді в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міськради. У цій нараді взяв участь заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Олег Шевчук.

Він розповів, що «надзвичайники» згідно цього режиму зараз перебувають у стані підвищеної готовності, щоб негайно відреагувати на непередбачуваність нашої природи. Адже триває не лише активне танення снігу, але ще й падає мокрий сніг та дощ.

«Наше місто постійно перебуває в зоні ризику щодо підтоплення, навіть незважаючи на пору року, - мовить пан Олег Шевчук. – Зрозуміло, що низинна частина Винник завжди у більшій небезпеці, але маємо проблеми й у верхній частині. Згадайте, скільки було скарг і звернень від мешканців вулиць Миколайчука, Піддубного та інших, які розташовані наверху, коли йшли літні грози. А цього року ситуація через сильні снігопади значно складніша, тому на Львівщині оголошено режим функціонування територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту».

Зважаючи на підвищену небезпеку, він подав пропозицію, щоб за нашим містом було закріплено спецтехніку, яка в разі підтоплення якогось району чи об‘єкту у м. Винники, відразу ж прибула. Мова йде про спецавтомобіль із потужною помпою, який міг бив відкачати талу воду.

Цікаво, що згадане управління ЛМР очолює винниківчанин Віктор Іваніцький, який свого часу очолював у Винниках, так званий, «Космічний центр» і МКП «Благоустрій». Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Теги: винниківчани, мчс, допомога, Олег Шевчук, підтоплення


Читайте також:
Коментарі
avatar