У Винниках учні помінялися місцями з вчителями
04.04.2013 16:25
Учителі та учні Винниківської санаторної школи-інтернату помінялися ролями під час Дня учнівського самоврядування.

Діти підготували конспекти уроків, консультувалися у вчителів, як правильно пояснити тему з того чи іншого предмета, завіряли свої конспекти у директора школи.

Учні-вчителі використовували на уроках інноваційні методики та технології, заохочуючи молодших школярів розкривати свої здібності.

Така активна підготовка дітей до Дня учнівського самоврядування надихнула вчителів зробити несподіваний подарунок учням.

Коли закінчилися уроки, педагоги запросили усіх на святковий концерт «З усмішкою». Родзинка його була у тому, що на сцені дорослі перетворилися на дітей. Вони показали сучасну інсценізацію казки «Ріпка», виступили дует «Весна», гурт «Дриг», відбувся показ «французької моди» для школи тощо.

«День самоврядування, який проводимо щороку, сподобався усім. Таким чином ми пропагуємо професію вчителя. Адже, щоб визначитися з фахом, важливо спробувати себе в ролі вчителя.

Наступного року плануємо, щоб учні заміняли не вчителів, а вихователів», – розповіла педагог-організатор Надія Фігура. Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Теги: учні, інтернат, вчителі, школа


Читайте також:
Коментарі
avatar