Донецький "Металург" розгромив "Карпати"
07.04.2013 16:00
Микола Костов не зміг знайти гідних аргументів на гостьовому протистоянні зі своєю колишньою командою.

Господарі завдали поразки львівському клубу, обігравши колектив Миколи Костова з рахунком 4:0.

Жуніор Мораес вивів донецьку команду вперед на 15-й хвилині, завершивши сольний вихід до воріт Мартіна Богатінова, а на 29-й хвилині Леонардо Да Сілва подвоїв перевагу "Металурга" після подачі з кутового.

Після перерви Жуніор Мораес оформив дубль, скориставшись передачею Драмана Траоре. Фінальну крапку в протистоянні шикарним ударом поставив Володимир Польовий незадовго до закінчення матчу.

Здобувши перемогу, "Металург" піднявся на шосту сходинку турнірної таблиці, "Карпати", у свою чергу, займають 14-те місце в безпосередній близькості від зони вильоту. Джерело: http://gazeta.ua/