Винниківські школярі вшанували мощі св. Івана Боско
08.04.2013 15:59
Сьогодні, 8 квітня школярі з винниківських шкіл їздили на прощу до церкви Покрови Пресвятої Богородиці.

учні взяли участь у спільній молитві та почитанні мощей католицького священика, покровителя дітей, молоді, батьків і педагогів св. Івана Боско, який за свою душпастирську діяльність возведений у чин святого.

Він обрав для себе працю не в елітному освітньому середовищі, а серед найскладнішої щодо педагогічного впливу категорії – молоді, вихованої вулицею, сиріт, покривджених дитячих душ із неблагополучних сімей.

«Школам кожного району виділили певний час для прощі, – розповіла заступник директора СЗШ № 29 Ореста Стасів. – У п’ятницю ми запросили до школи отця Андрія Платоша, настоятеля спільноти св. Івана Боско, що у Винниках. Він розповів нашим учням про життя і діяльність св. Івана Боско. А ще школярі подивилися фільм про святого, аби могли йти на прощу підготовленими, щоб усвідомлювали, хто ж такий був Боско. Важливою ця подія була і для вчителів, адже І. Боско був педагогом, обраним Богом. Проклавши шлях до превентивної педагогіки, втілив її засади практично. Довіра, доброта і любов – це три головні чинники запобіжної виховної системи». Джерело: http://vynnyky.in.ua/
Фото: http://lvivexpres.com/

Теги: селезіани, Андрій Платош, УГКЦ, Іван Боско, церква, мощі


Читайте також:
Коментарі
avatar