У Винниках розпочалася підготовка до Великодня
09.04.2013 16:40
Сьогодні, 9 квітня, міський голова м. Винники Сергій Уваров дав доручення виконавчим органам та комунальним структурам привести в належний стан благоустрій міста до пасхальних свят.

Разом з тим міський голова розкритикував роботу комунальних служб м. Винники.

«Зійшов сніг, і я провів плановий об’їзд містом, аналізуючи наслідки зими. Я жахнувся, місто сьогодні перебуває в незадовільному стані. Дороги розбиті, вулиці неприбрані. Я вимагаю негайно мобілізувати всі комунальні служби та навести лад в місті» - сказав на нарада міський голова. – Завтра провести аналіз всіх доріг, та скласти кошторис та об’єм робіт. Інспекції з благоустрою міста провести аналіз стану міста після зими. Мене не цікавить ямковий ремонт, я вимагаю провести повноцінний ремонт. До пасхальних свят усі дороги повинні бути зроблені».

Мер дав доручення інспекції з благоустрою міської ради в найкоротший термін розпочати роботи. Комунальним службам полагодити техніку, яка у дні снігопаду вийшла з ладу, та приступити до роботи: відновлення розбитих доріг, а також відновити розмітку на дорогах, прибирання вулиць міста

Інспекції з благоустрою провести у місті толоку із залучення не лише працівників виконавчих структур і комунальних служб, а також мешканців міста. «Якщо кожен з нас наведе порядок біля власного будинку та пофарбує лавочку, чи посадить клумбу, ми пофарбує тротуар, місто в якому ми з Вами живемо буде вже кращим та чистішим» - наголосив міський голова.

Джерело: vynnyky.in.ua
Теги: Нарада, Сергій Уваров, ремонт, Благоустрій, дорога


Читайте також:
Коментарі
avatar