До Львова привезуть частку Животворящого Хреста Господнього
10.04.2013 14:15
З 29 квітня по 1 травня 2013 року у Львові перебуватимуть частка Животворящого Хреста Господнього та мощі рівноапостольних царя Костянтина та цариці Єлени.

Про це повідомляє zaxid.net, посилаючись на прес-службу Львівської єпархії УПЦ.

Цьогоріч християнський світ святкує 1700-річчя Міланського едикту. В 313 році тогочасні співправителі Римської імперії, Костянтин і Ліциній підписали документ, який узаконив християнство як одну з релігій у Римській імперії. Через 67 років після підписання едикту імператор Феодосій І оголосив християнство державною релігією.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, розпочалися урочистості, присвяченні 1700-річчю Міланського едикту. З цієї нагоди Українська Православна Церква організовує хресний хід з частками Чесного і Животворящого Хреста Господнього та мощей святих рівноапостольних царя Костянтина та матері його цариці Єлени.

13 лютого хресний хід вирушив містами України з древнього Херсонесу в Севастополі, з того самого місця, де отримав Хрещення святий рівноапостольний князь Володимир. За півроку він відвідає 51 місто, 2 Лаври – Святогірську та Почаївську. З 29 квітня по 1 травня Хресний хід зі вселенськими святинями пройде Львовом.

Завершиться хода в Києві 3 червня, в день пам’яті святих рівноапостольних Костянтина та Єлени.

Святині будуть встановлені для вшанування у кафедральному Свято-Георгіївському храмі Львівської єпархії УПЦ (вул. Короленка 3).
Теги: УПЦ, церква, Хресна хода, мощі


Читайте також:
Коментарі
avatar