Сергій Уваров провів черговий прийом мешканців Винник
10.04.2013 18:38
Розпочати капітальний ремонт будинку по вул. Івасюка та зрізати небезпечне дерево по вул. І. Франка.

Таке розпорядження дав міський голова м. Винники Сергій Уваров сьогодні, 10 квітня, під час прийому громадян, повідомляє прес-служба Винниківської міської ради.

По вул. Івасюка стеля впала в будинку, мешканка пред’явила фото зруйнованого помешкання. Присутній начальник Добробут, повідомив що в цьому році кошти на капітальний ремонт цього помешкання закладені, найближчим часом буде розроблена проектно-кошторисна документація після чого комунальні служби приступлять до роботи.

Бабуся, що мешкає по вул. Франка скаржиться на старе дерево, яке загрожує впасти на її помешкання. Зважаючи на критичність ситуації міський голова видав розпорядження зрізати дерево негайно.

Серед інших, звернення щодо руйнації підвалу суміжним власником та порушення громадського спокою у будинку, що належить військовій частині по вул. Кільцевій, підписання договору на вивезення сміття із будинками боржниками та ін..

На прийом до міського голови звернулись понад десять мешканців. Усі звернення було розглянуто і по кожному з них прийнято чітке рішення.
Теги: винниківчани, Сергій Уваров, прийом, міська рада


Читайте також:
Коментарі
avatar