Міська рада дала 5 днів на прибирання сміття
11.04.2013 14:08
Всі недобросовісні підприємтсва, власники ОСББ та мешканці отриали приписи та акти попередження від інспекції з благоустрою м. Винники щодо прибирання прилеглої території до пасхальних свят.

В такий спосіб Винниківська міська рада спонукатиме винниківчан прибрати місто до Великодня, - повідомляє прес-служба Винниківської міської ради.

Сміття, будівельні матеріали, покинуті автобуси довкола військової частини, приватних будинків, а також на земельних ділянках приватних осіб - саме таку картину аналізувала інспекція з благоустрою міста. Під час інспектування було видано більше 20 приписів та актів жекам, домоуправі сьомого ТВУЗ, ОСББ, підприємцям.

Разом з тим, окрім сміття комісія виявила не один покинутий приватний автобус при дорозі, нажаль власників не вдалось знайти, відтак повідомлення інспектори залишали просто в дверях. Іншим приватним особам та підприємцям, адресат яких відсутній, буде надіслано попередження рекомендованим листом.. Власників автобусів будуть розшукувати через правоохоронні органи.

Інспектуючи територію комісія виявила стихійне сміттєзвалище на приватній ділянці навпроти І.Франка, 64. На цьому сміттєзвалищі бавились діти. Припис цьому власнику комісія надішле поштою, оскільки на місці жодних адресних даних не було, територія навіть не обгороджена.

На виконання приписів комісії дається рівно 5 днів.

«Якщо в п’ятиденний термін усі вище перелічені особи не наведуть лад біля своїх будівель та територій, то будуть складенні відповідні протоколи, штраф згідно яких сягають від 150 до 1380 грн за порушення санепідемічних норм, і терміни будуть зменшені до трьох днів» - сказав Олег Горинь, член інспекції з благоустрою м. Винники.

За його словами, при виконанні приписів будуть враховані погодні умови.
Теги: Олег Горинь, прибирання, припис, попередження, міська рада, Благоустрій


Читайте також:
Коментарі
avatar