В Раді зареєстрували законопроект про заборону Комуністичної партії
11.04.2013 17:26
Сьогодні лідер Радикальної партії, позафракційний народний депутат Олег Ляшко зареєстрував у Верховній Раді України законопроект про заборону КПУ.

Як інформує прес-служба РПЛ, про це політик написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Олег Ляшко вже вдруге у парламенті виступає з ініціативою заборонити Комуністичну партію та її ідеологію в Україні. Цього разу, політик сподівається, що відповідний закон все ж таки буде підтримано у сесійній залі.

«Ці безсовісні комуняки знущаються з українців, глумляться над нашою мовою, відмовляються встати під час хвилини мовчання в пам’ять жертв голодоморів, ненавидять нашу історію і зневажають українську ідентичність. Вони голосують у підвалах за антинародні законопроекти разом зі своїми друзями з Партії регіонів, лобіюють чиїсь інтереси і набивають собі кишені грошима за рахунок платників податків. В своєму передвиборчому гаслі: «Повернемо країну народу», комуністи зухвало помиляються. Бо вони – ніхто, щоб повертати те, що їм не належить. Вони – ніхто, щоб вирішувати долю європейської держави», – заявив Ляшко.

Вні зазначив, що в Україні повинна бути заборонена комуністична ідеологія.

«Комуністи і фашисти стали призвідниками найбільшої війни в історії людства. Оці домовленості між круками – фашистами і комуністами – призвели до того, що знищені мільйони українців та людей інших національностей. І тому, коли ми кажемо про заборону фашизму – так, це не підлягає сумніву, але ці фашисти прийшли до нас тому, що їм дозволив це зробити Сталін і Комуністична партія, які ешелонами хліб у Німеччину відправляли, коли наші люди голодували», – зазначив лідер Радикальної партії.

Ляшко закликав опозиціонерів проголосувати за його проект закону

«Якщо ви зацікавленні у тому, щоб антинародні закони Партії регіонів не були прийняті, проявіть мужність і проголосуйте за мій законопроект про заборону КПУ. Якщо ви цього не зробите – український народ вас прокляне», – заявив Олег Ляшко.

При цьому політик пообіцяв поіменний результат голосування за законопроект про заборону КПУ опублікувати на своїй сторінці.

Джерело: zik.ua Фото: http://lenta-ua.net/

Теги: заборона, законопроект, комуністична партія, Олег Ляшко, верховна рада


Читайте також:
Коментарі
avatar