У Львові покажуть фільм д/ф "Бандерівська столиця" (ВІДЕО)
14.04.2013 22:21
17 квітня у Львові демонструватиметься документальний фільм «Бандерівська столиця» (про сотенного УПА М. Симчича - Кривоноса) (2008).

Документальний фільм «Бандерівська столиця», якою є село Космач в Івано-Франківській області, розкриває перед глядачами нові сторінки української історії, які присвячені боротьбі українських повстанців з радянськими каральними загонами НКВС, повідомляють організатори заходу.

Березівська сотня Мирослава Симчича (Кривоноса), що входила до складу Карпатського куреню, стала головним героєм фільму.

Гостросюжетний документальний фільм, побудований на достовірних фактах і свідченнях очевидців та учасників, переносить нас в період відчайдушної боротьби загонів УПА за незалежну Україну.

Показ фільмів відбувається у рамках реалізації спільного проекту Громадського руху «Зарваницька ініціатива», Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» та Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Покази відбуваються щосереди з 15-00 до 16-00 у приміщенні ЛОУНБ (читальний зал) за адресою: м. Львів, просп. Шевченка, 13.

Джерело: http://vgolos.com.ua/

Теги: Бандера, фільм


Читайте також:
Коментарі
avatar