Діти зусрілися з винниківською поетесою Марією Лукашкевич
15.04.2013 13:48
У дитячій бібліотеці відбулася літературно-музична композиція «Весняні мелодії» за участю винниківської поетеси, заступника директора з виховної роботи Винниківської санаторної школи-інтернату Марії Лукашкевич.

Зустріч із поетесою учнів 2-3 класів загальноосвітньої школи «Берегиня», класних керівників Марії Саварин (2 клас), Оксани Жук (3 клас), бібліотекаря Діани Мельник розпочалася з пісні «Винники», слова до якої написала Марія Лукашкевич, а музику – педагог Будинку дитячої та юнацької творчості Михайло Жорняк. Школярі читали дитячі поезії Марії Лукашкевич, слухали розповіді поетеси про її збірочки «Люблю тебе, мій древній Львове», «Школярикам зі Львова», «Казкова ніч», «Легенди старого крука» тощо.

Крім того, що автор у них подала цікаві віршики, які створюють гарний настрій, книжки, більшість з яких виготовлені у ТзОВ «Друксервіс», можна розфарбовувати, роздивлятися барвисті ілюстрації Ірини Мельник, розгадувати загадки, за допомогою ігор вивчати правила безпечної поведінки та багато інших цікавинок.

Дитячі поезії Марії Лукашкевич відзначаються образністю, мелодійністю слова, тому й не дивно, що багато з них стали піснями завдяки композиторам Михайлові Жорняку, Богдану Черибі, а також Зеновію Грисю.

«На завершення зустрічі Марія Лукашкевич пообіцяла, що обов’язково прийде до нас ще не один раз, – каже завідувач дитячої бібліотеки Валентина Марциновська. – Сподіваємося, що цього чекатимемо не довго, адже поетеса готує до друку нову дитячу книжечку про Великодні свята». Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Теги: учні, поезія, Берегиня, поетеса, Марія Лукашкевич


Читайте також:
Коментарі
avatar