Діти зі школи-інтернату учасники конкурсу «Барви краси»
15.04.2013 13:01
Винниківська санаторна школа-інтернат бере участь у проекті «Барви краси» Благодійного фонду «Приятелі дітей» і представників однієї з відомих косметологічних компаній, що триває з лютого до травня цього року.

Організатори акції надають підтримку дітям, які виховуються в інтернатних закладах, в отриманні базових знань з етики, культури, екологічного способу життя, дають практичні поради-тренінги з англійської мови в косметичній промисловості.

Дітей навчають користуватися косметичними засобами догляду за обличчям, тілом, руками, ногами та волоссям; правильно харчуватися, вести екологічний спосіб життя. Географія проекту – Львівська, Одеська, Сімферопольська, Дніпропетровська, Донецька, Харківські області.

Учні школи-інтернату отримали майстер-класи з макіяжу та візажу. Дівчата зацікавлено спостерігали та брали активну участь у ньому. Косметологи детально розповіли про види косметики та як відрізнити якісні продукти від підробок.

Також учні 8-11 класів відвідали косметичну фірму, консультанти якої навчили учнів, як правильно стежити за шкірою обличчя, тіла та користуватися косметикою.

Для вихованців школи-інтернату підготували мультимедійну презентацію про екопродукцію фірми, лекцію про історію виникнення косметики та її використання.

Гостинні господарі почастували школярів і роздали їм подарунки. Наступні етапи проекту обіцяють нові цікаві заходи для дітей.

«Наша школа приділяє велика увага вихованню учнів – національно-патріотичному, моральному, правовому, духовному і, звичайно, санітарно-гігієнічному. Тому раді тому, що з нами працюють у цьому напрямі відомі косметологічні фірми», – зазначила заступник директора з виховної роботи школи-інтернату Марія Лукашкевич. Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Теги: учні, інтернат, конкурс, школа


Читайте також:
Коментарі
avatar