«Спрут» перекриє водопостачання боржникам
15.04.2013 20:24
Незабаром у боржників МКП «Винниківське» гроші забиратимуть з допомогою славнозвісного «Спруту». Так називають спецтехніку, яка має устаткування, щоб заблокувати мережі водопостачання й водовідведення в окремій квартирі (яка належить боржникові).

Про це повідомив керівник підприємства Сергій Булич, пише vynnyky.in.ua.

Колись, бувало, для того, щоб примусити недобросовісних абонентів заплатити за надані їм послуги, доводилося від‘єднувати від мереж весь будинок. Тоді страждали також і люди, які вчасно оплачували всі послуги.

Згодом у Полтаві з‘явилася спецтехніка під назвою «Спрут», яка дозволила карати лише злісних боржників. Декілька разів у полтавців орендували їхній чудо-апарат львів‘яни. Це дало відчутний результат. Люди, які роками не платили «Львівводоканалу», почали робити це. Відтак, львівське підприємство нещодавно також придбало таку техніку.

І ось тепер винниківчани домовилися про оренду «Спруту» у «Львівводоканалу» на червень.

«На жаль, і у Винниках є власники квартир, які три-чотири роки поспіль не платять за водопостачання та водовідведення, - мовить Сергій Булич. – За цей період у декого з них набіг борг на суму від семи до десяти тисяч гривень. Особливо багато таких недобросовісних платників у багатоквартирному будинку за адресою: вул.Кільцева, 2а. Мешкають такі особи й на вул.Івасюка. Саме на цих вулицях і працюватиме «Спрут». Отож, мережі боржників незабаром від‘єднаємо від каналізації та водогону. І нехай не сподіваються, що їхні борги їм спишуть. Ні! Ми подамо на них до суду й з допомогою відповідних рішень відшкодовуватимемо завдані нам збитки. Цей процес довготривалий, але ми свої гроші все ж повернемо». Фото: http://dailylviv.com/

Теги: Сергій Булич, водопостачання, боржники, Спрут, львівводоканал


Читайте також:
Коментарі
avatar