Історико-краєзнавчий музей запрошує на виставку мисткині Наталії Дюг
16.04.2013 16:51
У рамках програми популяризації українських народних ремесел та мистецтва 18 квітня 2013 р. о 15 год. у приміщенні виставкової зали Історико-краєзнавчого музею м. Винники відбудеться відкриття персональної виставки мисткині – члена Яворівського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Наталії Дюг «Барви рідного краю». Роботи створені за мотивами яворівського народного розпису.

Наталія Володимирівна Дюг народилась 18.03.1971 р. в с. Рясна – Руська Яворівського району Львівської обл. Навчалася у Прикарпатському університеті ім. Василя Стефаника на відділі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Перша персональна виставка «Ритм рідного краю» відбулася у вересні 2009 р. у музеї «Яворівщина». Щорічно приймає участь у Всеукраїнських виставках народного мистецтва в м. Києві, які проводяться Національною спілкою народних майстрів України.

Неодноразово проводила уроки майстер-класу з розпису яворівської народної дерев’яної іграшки, також залучила до таких уроків учнів своєї групи, живописців і оформлювачів розписом виробів з дерева, яких навчає в ХПТУ №14.

Твори основного творчого напрямку мисткині створені на базі народного художнього промислу, проте засобами художньої виразності у малюнках умовних рослинних форм проглядається глибока символіка і особлива дивовижна фантазія поєднання елементів яворівського орнаменту.

Мистецтвознавці, художники, відвідувачі виставок високо оцінили творчий напрямок художниці і педагога, її яскраві і символічні композиції, її сюжетні твори, у яких відображені різдвяні та великодні мотиви, а також веселі, дотепні, мрійливі і справді сонячні життєво-побутові композиції.
Теги: музей, виставка, Наталія Дюг


Читайте також:
Коментарі
avatar