В СЗШ-29 урочисто відкрили два спортзали (ВІДЕО)
17.04.2013 16:04
Два спортивні зали у СЗШ № 29 після реконструкції відповідають європейським міркам.

Сьогодні, 17 квітня, в найбільшій у Винниках школі відбулося урочисте відкриття двох залів для занять фізкультурою. В оновленому спортзалі урочисто перерізали стрічку директор департаменту по країнах Східної Європи та Кавказу міністерства економічного розвитку та співробітництва республіки Німеччини Лео Кройц, директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олег Березюк, міський голова Винник Сергій Уваров. Благословили приміщення о. Петро Паньків і о. Василь Петрик.

Сума, яку витратили на ремонт, – 1 453 076 грн. За умовами гранту, 90% вартості проекту оплатили німецькі партнери, Львівська міська рада дофінансувала 5% і стільки ж зібрала громада Винник (72 тис. грн).
Лео Кройц подякував усім, хто долучився до втілення проекту, зазначивши, що німецький уряд гордиться тим, що вдалося налагодитися співпрацю з українськими школами завдяки тому, що знайшли у Львові надійних партнерів, з якими добре працювати.

Проект став реальністю завдяки Українському фонду соціальних інвестицій за фінансової підтримки уряду Німеччини (через KfW Development Bank), ЛМР і коштам, зібраних місцевою громадою.

На відкритті виступили міський голова Винник Сергій Уваров, директор Львівського регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Сергій Шигір, в.о. директора Українського фонду соціальних інвестицій Віктор Мірошніченко, директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олег Березюк, директор СЗШ № 29 Оксана Демцюх.

«Ми з радістю взяли участь у конкурсі мікропроектів, – повідомила директор СЗШ № 29 Оксана Василівна, – адже за 20 років експлуатації спортзалів їх матеріально-технічна база використала свій ресурс, приміщення потребували термінового ремонту та модернізації, а от коштів для цього не виділяли жодного разу. Тому взяли участь у даному Проекті й увійшли у сімку переможців серед 24 шкіл Львова».

«Це дуже важлива подія для громади Винник, – підкреслив міський голова Винник Сергій Уваров. – У цих залах немає політики, а бачимо тільки господарські кроки. Висловлюю щиру подяку представникам Німеччини, Львівській міській раді, директору школи, педагогічному колективу і батькам за те, що втілили мрії винниківських дітей займатися фізкультурою у залах європейського рівня. Тепер залишається тільки дбати про те, щоб спортзали якнайдовше залишалися у такому гарному стані».

Педагогічний і учнівський колектив школи зумів вразити закордонних і місцевих гостей і концертною програмою, в якій свої вміння показали ансамбль «Святослав», Юліанна і Ярина Опалевичі, Настя Бондаренко, маленька гімнастка Єва Гданська та численні юні спортсмени.

 Лариса КУБСЬКА, vynnyky.in.ua

 Фоторепортаж події можна переглянути тут Довідка від Коментарів

СЗШ № 29 оснащена двома спортивними залами,  розташованими  на ІІ поверсі, які мають площу 274 мкв та269 мкв. Мікропроект ремонту спортзалів у СЗОШ №29 тривав з 17 жовтня 2011 року до 15 квітня 2013 року.

Загальна вартість ремонтно-будівельних робіт 1292464 грн. Генеральний підрядник – ТзОВ «Волхонтет» (м. Тернопіль).

Школа була побудована в 1991 році. В закладі навчаються 862 дитини. В школі працюють 62 вчителя та 28 осіб технічного персоналу.

СЗШ №29 знаходиться у м. Винники (вул. Сухомлинського, 6) з населенням 16 тисяч мешканців. Це єдина школа у містечку, у якій є два спортивні зали, гімнастичний зал, стадіон, тренажерний зал, басейни, і яка є центром фізкультурно-оздоровчої роботи для дітей та молоді мікрорайону.

Вихованці школи – неодноразові учасники і переможці міжнародних змагань з різних видів спорту, відомі особистості у спортивній сфері. Ярослав Грисьо - голова федерації футболу у Львівській області; Мирон Маркевич - головний тренер «Металіста» м. Харків; Юрій Мажаровський, Юрій Грисьо, Андрій Грисьо - арбітри ФІФА, Олександра Кузьмінська - багаторазовий переможець і призер чемпіонатів Європи з легкої атлетики серед молоді, учасник Всесвітніх юнацьких ігор у Москві.

Протягом багатьох років на базі школи проводять заняття вихованці ДЮСШ №9 та спортивного  резерву футбольної школи Мирона Маркевича, серед випускників яких є професійні гравці провідних українських  футбольних команд (Тарас Куцій, Олег Козидра, Ігор Вірт – «Металіст», Роман Манорик, Петро Суль, Артур Москальов, Павло Хамуляк – «Рух» (Винники).

Теги: спортзал, відкриття, школа, СЗШ-29


Читайте також:
Коментарі
avatar