Десятки загиблих та сотні поранених після вибуху в Техасі (ВІДЕО)
18.04.2013 10:18
На заводі з виробництва добрив поблизу міста Вако, що в американському штаті Техас, стався потужний вибух.

За даними місцевого телеканалу KWTX, від 60 до 70 осіб загинули, сотні людей поранені, пошкоджено лікарню, горить школа.

За даними Reuters, більш ніж 400 людей поранено, 40 з них перебувають у критичному стані, понад 100 людей вже доставлені в місцеві лікарні.

У Весті, де безпосередньо розташований завод, живуть 2,8 тисячі осіб. При цьому дим від виниклої після вибуху пожежі на заводі може бути токсичним.

За словами очевидців, містечко схоже на зону військових дій.

Рятувальники повідомляють, що всього зруйновано близько 100 будинків. Через вибух у районі порушено енергопостачання. Є дані, що в пошкоджених будівлях заблоковані люди.

Команди рятувальників, які прибули на місце НП, зайняли ціле футбольне поле. Влада ввела над містом безпольотну зону, щоб не перешкоджати польотам пожежних і медичних вертольотів.

Губернатор Техасу Рік Перрі, у свою чергу, розпорядився мобілізувати всі ресурси штату, щоб посприяти місцевій владі у ліквідації наслідків вибуху.

"Ми стежимо за розвитком подій і збираємо інформацію, яка продовжує надходити. Ми мобілізували ресурси штату для допомоги місцевій владі", - йдеться в заяві губернатора.

Джерело: korrespondent.net http://24tv.ua/resources/videos_download/2013/04/328742_mobile.mp4

Теги: рожежа, аварія, сша, жертви, Техас


Читайте також:
Коментарі
avatar