Ми маємо бути толерантними до нашого спільного дому – Землі, - Лілія Свистович
18.04.2013 22:17
Винниківська санаторна школа-інтернат запросила винниківчан відзначити День Землі. Свято відбулося у ГРК «Галактика».

Підкреслили важливість такого заходу заступник міського голови Винник з соціально-економічних і гуманітарних питань Юрій Батюк, начальник відділу юридичного забезпечення та соціальної роботи Винниківської міської ради Тарас Дмитерко, подякувавши директору Лілії Свистович і педагогічному та учнівському колективу школи-інтернату за проведення на високому рівні Дня Землі.

У доступній формі другокласники показали виставу «Збережемо джерело життя» у формі інсценівки. Усі дійові особи, крім бруднуль (Дівчина-Земля, Дощик, Веселка, представники лісової флори і фауни тощо) закликали берегти не тільки воду, а все живе на землі, не забруднювати природу. Виставу прикрасили багато пісеньок: «Кап, кап», «Пісенька веселих ромашок», «Про виникнення веселки», «Про Землю»...

Вистава – заключний етап екологічного проекту «Збережи джерело життя». А завершальним акордом свята «День Землі» стала презентація про необхідність дбати про чистоту Винник, які мають ліс, гори, річку, озеро, і їх можна вважати клаптиком раю. У слайдах вдало поєднали красу природи Винник і фото купи сміття, які вкінці набрали форму Земної кулі.

«Ми маємо бути толерантними до нашого спільного дому – Землі, – з такими словами звернулася до присутніх Лілія Свистович. – Наші вихованці впорядкували одне джерело, ліквідували одне сміттєзвалище, посадили десять дерев. Якби кожен вчинив так само, Винники були б завжди гарні та чисті».

Джерело: vynnyky.in.ua
Теги: інтернат, день землі, Юрій Батюк, Лілія Свистович, Тарас Дмитерко, школа


Читайте також:
Коментарі
avatar