Угода про спрощення оформлення віз повинна поширюватись на всіх українців, - експерт
19.04.2013 11:42
Угода про спрощення візового режиму для певної категорії українців не пов’язана з політичними подіями всередині України і має бути поширена на всіх громадян України.

Про це в ефірі «5 каналу» заявив заступник Генерального директора з міжнародних питань Центру Разумкова Валерій Чалий, пише zik.ua.

«Ця угода, ці зміни, повинні були прийняті рік тому, коли вони підписувались і повинні були швидко бути ратифіковані. З одного боку – це проблема бюрократії Європейського союзу, це складна процедура, а з іншого – не прив’язано воно ні до яких політичних подій в Україні. Якщо раптом європейці хочуть прив’язати, то я буду першим, хто скаже, що вони роблять абсолютно хибну річ, тому що – це абсолютно нормальна угода, яка стала певною відповіддю на відкриття безвізового в’їзду на 90 днів для європейців», – заявив Чалий.

«Це нам дало можливість просуватись далі, не швидко, але просуватись. І я би пропонував ставити питання про поширення цієї угоди на всіх громадян України», – наголосив експерт.

Вчора повідомлялося, що Європарламент ратифікував угоду про внесення змін до угоди про спрощення оформлення віз між ЄС та Україною. Фото: http://www.day.kiev.ua/

Теги: Європарламент, безвізовий режим, угода, Валерій Чалий


Читайте також:
Коментарі
avatar