В Історико-краєзнавчому музеї відкрилася виставка Наталії Дюг (ФОТО)
19.04.2013 17:19
В Історико-краєзнавчому музеї Винник відкрили неординарну виставку, на якій представлені роботи, що демонструють особливості декоративного розпису Яворівщини. Автором робіт є художниця і викладач художнього професійно-технічного училища № 14 із смт. Івано-Франкове Наталія Дюг.

Її 38 картин справляють враження фантазійного дива. Традицію авторка застосовує в глибокому переосмисленні застосування у вигляді настінних живописно-декоративних картин малювання на склі та тканині. Художниця постійно в експериментальних творчих пошуках. Наталія Дюг творчо освоїла технологічні можливості акрилових фарб, що дають виразну чистоту та яскравість кольору, урізноманітнює контур золотистим мерехтінням, ніби блискітками.

Присутні високо оцінили творчий доробок художниці і педагога.
Секретар Винниківської міської ради Богдан Голіян, захопившись яворівськими картинами художниці, поділився цікавою ідеєю, яка з’явилася після огляду експозиції: «Я вже бачу, яка це буде гарна барвиста книжечка: світлини картин пані Наталії разом із дитячими віршиками!»

На відкритті виступили директор художнього училища з Івано-Франкова Василь Гевало, голова Яворівського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва Іван Бабійчук, учні та родичі Наталії Дюг, директор Історико-краєзнавчого музею Винник Ігор Тимець, заступник міського голови Винник Юрій Батюк, представник Винниківського товариства «Просвіта» Любомир Білоус та ін.

«Організатори , гості та відвідувачі вперше побачили новий напрям творчості на основі яворівського розпису і відчули красу ритмів рідного краю, – зазначив заступник міського голови Винник Юрій Батюк. – Велика подяка талановитій художниці, а також директорові Історико-краєзнавчого музею за організацію такої естетичної і пізнавальної виставки».
Одна з робіт Наталії Дюг, що присвячена Великодній тематиці, – «Зустрічайте Великдень»(тканина, акрилові фарби).

Через поле, через доли,
Через річки і містки
Для добра, любові й долі
Повний возик везе коник -
Яворівські писанки…
Наведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу


Лариса Кубська, vynnyky.in.ua
Теги: виставка, музей, Наталія Дюг


Читайте також:
Коментарі
avatar