Будинок на вул. Кільцева 2а відімкнули від електропостачання (ФОТОРЕПОРТАЖ)
19.04.2013 17:31
Укотре нагадало про себе неврегульоване питання щодо енергозабезпечення багатоквартирного будинку за адресою: м. Винники, вул. Кільцева, 2а.

Уже багато років мешканці цього будинку не можуть «оформити свої стосунки» із підприємством «Львівобленерго». У будинку немає поквартирного розпуску електроенергії, пише vynnyky.in.ua.

Не зважаючи на те, що більшість мешканців сплачує за послуги електроенергії, є й любителі «пожити за чужий рахунок». Неодноразово за борги кількох квартир, а вони чималі (приблизно 90 000 грн.) від‘єднували усіх.

Подібна ситуація повторилася й учора – працівники «Львівобленерго» знову залишили мешканців згаданого будинку без світла, і знову через борги меншості. Люди не витримали таких знущань і надвечір перекрили у Винниках вулицю Галицьку (біля будинку  міськради).

Та такі дії «пікетувальників» викликали ще більший шквал емоцій у водіїв транспорту, який курсує через Винники. Водії та їхні пасажири зчинили крик і скандал, вимагаючи пропустити їх, бо вони, мовляв, не винні у бідах «пікетувальників». Не обійшлося й без гострих зіткнень.

У ситуацію втрутився міський голова Винник Сергій Уваров, який сьогодні, 19 квітня, зумів домовитися з керівництвом «Львівобленерго» про те, що до вечора люди таки матимуть світло в своїх квартирах.

«Я не можу залишатись осторонь, коли жителі нашого міста в скрутній ситуації , - мовить Сергій Уваров. – Мене запевнили, що вже сьогодні люди матимуть світло. Але всі борги за спожиту електроенергію доведеться сплатити. Ми робимо все від нас залежне щоб вирішити проблему з індивідуальними електролічильниками в цьому домі. Без вирішення саме цього питання там і надалі можуть виникати подібні ситуації».

Як повідомляє «Львівобленерго» , основною умовою увімкнення електрики є повне погашення заборгованості, в іншому випадку повторне відключення буде здійснено 29 квітня ц. р.Наведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу

 Фото: Олег Панас
Теги: винниківчани, пікет, електропостачання, Кільцева 2а


Читайте також:
Коментарі
avatar