Влада та виниківчани готують місто до Великодня
21.04.2013 18:49
У суботу, 20 квітня, за ініціативи міського голови Винник, Сергія Уварова, відбувся черговий етап загальноміської толоки, яку традиційно проводять винниківчани, готуючи своє місто до Великодня.

Цього квітневого дня на загальноміську толоку вийшли посадовці Винниківської міської ради, комунальних підприємств, учні навчальних закладів.

Учні СШ №47 разом із своїм директором Петром Стефанишином взялися за найвідповідальнішу ділянку – початок вул.Галицької. Саме звідти наші гості потрапляють у Винники, тому й отримують перше враження від санітарного стану цієї ділянки, а відтак, і уявлення про його жителів. Тепер ця ділянка вулиці у зразковому стані. Сподіваємося на підтримку й розуміння інших наших мешканців, на те, що вони більше не смітитимуть, а вболіватимуть за своє місто так, як це роблять учні СШ №47.

До речі, день перед цим чудово прибрали міський сквер і учні школи «Берегиня».
А посадовці ВМР узялися за прибирання вулиці Замкової та скверу на вул.І.Франка. На згаданій території було прибрано й вивезено все побутове сміття. Не дивлячись на те, що в суботу й напередодні добре припікало сонечко, велика кучугура снігу ще надійно заховалася в затіненому кутку вул.Замкової. Щоби допомогти весні швидше подолати зиму, працівники міськради розкидали сніг, який миттєво розтанув, позабирали весь непотріб, який був у цій кучугурі…

А ще цього дня працівники міськради посадили у сквері на вул.І.Франка молоді деревця.

Нагадаємо винниківчанам, що наступного тижня далі триватиме загальноміська толока, тому запрошуємо активно долучитися до прибирання Винник.

Спільними зусиллями зробимо наше місто чистим і затишним!

Прес-служба Винниківської міської ради
Теги: винниківчани, Великдень, толока


Читайте також:
Коментарі
avatar