Штраф за пасок безпеки зросте вчетверо?
22.04.2013 16:22
Міністерство внутрішніх справ підготувало законопроект, яким пропонується посилити відповідальність за окремі види правопорушень.

Даний документ підготовлений в рамках виконання Національного плану дій на 2013 рік.

Законопроектом пропонується підвищити штрафи для водіїв за низкою правопорушень, пише zaxid.net.

Зокрема, найбільше зросте штраф за непристебнутий пасок безпеки: з 51-85 гривень до 170-340 гривень (у чотири рази – ред.), а також за "невиконання вимог посадових осіб МВС" - до 1020 гривень для звичайних водіїв і до 1700 гривень для посадових осіб.

Також з'явиться новий штраф - за "установку на проїжджій частині предметів, які перешкоджають проїзду транспортних засобів або їх зупинці чи стоянці", крім окремо визначених випадків, пропонують штрафувати на 340-510 гривень або залучати до громадських робіт.

Крім того, міліції хочуть дати право "здійснювати в порядку, встановленому МВС, контроль технічного стану колісних транспортних засобів під час їх експлуатації".

Також пропонується надати міліціонерам право відвідувати підприємства, установи й організації для виконання контрольних і профілактичних функцій щодо забезпечення безпеки дорожнього руху і в установленому порядку видавати приписи на усунення виявлених порушень. Фото: http://reporter.pl.ua/

Теги: пасок безпеки, правила, ДАІ


Читайте також:
Коментарі
avatar