З'явилася надія, що басейн у СЗШ № 29 відремонтують
22.04.2013 15:39
Міський голова м. Винники Сергій Уваров звернувся до керівника департаменту освіти і культури Львівської міської ради Олега Березюка з ініціативою спільно взятися до ремонту басейну в школі.

Розмова відбулася під час відкриття двох спортзалів, оновлених спільно з урядом Німеччини, Львівською міською радою та громадою Винник, 17 квітня 2013р.

«Це гарна пропозиція міського голови Винник, – каже Олег Березюк. – Дуже добре, що влада і громада не вимагає у нас: «Ви маєте зробити!», а думають, як це можна зробити спільними зусиллями. Львову ще бракує кілька басейнів, щоб «закрити» географію. Однозначно, що басейн у Винниках необхідний. Ваша громада показала, що вона зорганізована, вміє згуртовано працювати і брати відповідальність за свої дії, а не чекати манни небесної.

Мені прикро, коли ми приїжджаємо у школи, де вже зробили басейни. А вони холодні. Переконаний, що у вашій школі такого не буде, бо керівництво ініціативне і не допустило б його простоювання».

Журналіст Лариса Кубська нагадує, що у Винниках єдиний басейн є у СЗШ № 29. На жаль, вже багато років він не функціонує і зараз нагадує руїну. На його ремонт керівництво школи вже й перестало надіятися, бо самотужки привести його у робочий стан нереально.

Джерело: vynnyky.in.ua
Теги: спортзал, школа, басейн, СЗШ-29


Читайте також:
Коментарі
avatar