Комісія міської ради погодила виділення коштів на придбання техніки МКП «Добробут»
23.04.2013 12:11
Депутати Винниківської міської ради погодили виділення коштів з міського бюджету на придбання й ремонт технічних засобів, що вийшли з ладу цієї зими.

Як повідомляє прес-служба Винниківської МР, відповідне рішення було прийнято на засіданні депутатської комісії житлово-комунального господарства, містобудування, підприємництва, транспорту та зв‘язку ВМР, у середу, 22 квітня 2013р.

Зокрема, як розповів депутатам керівник МКП «Добробут» Олег Горінь, після важкого зимового сезону багато техніки вийшло з ладу. Деякі транспортні засоби потребують списання, дещо треба відремонтувати, а також є потреба в придбанні техніки. як варіант прозвучала пропозиція придбати вживану техніку. Адже місто потребує щоденного догляду.

Позиції депутатів і керівника комунального підприємства були дещо розбіжними. Зокрема, члени комісії висловили чимало зауважень щодо роботи О.Горіня та його підприємства. Головне з них – МКП «Добробут» зобов‘язане на себе заробляти, а не випрошувати кошти з бюджету.

Після тривалих дискусій сторони, врешті-решт, прийшли до спільної думки, що оновити технічні засоби потрібно. Відтак, члени комісії рекомендували винести на засідання сесії ВМР питання щодо виділення МКП «Добробут» 102 тисяч гривень для ремонту й придбання необхідних технічних засобів. Остаточне рішення щодо виділення коштів прийматиме депутатський корпус вже цього четверга, на сесії.
Теги: МКП «Добробут», техніка, комісія, міська рада


Читайте також:
Коментарі
avatar