Не вистачає слів!!!
23.04.2013 22:10
Минулої суботи відбувся черговий етап загальноміської толоки. Посадовці Винниківської міської ради, працівники комунальних служб і підприємств Винник, учні місцевих шкіл, і всі, кому небайдужий санітарний стан нашого міста, наводили в ньому лад.

У вихідний день, взявши на озброєння граблі, лопати та мітли, вони готували наше місто до Великодня, очищали його від сміття, що залишилося після того, як розтанув сніг.

Вулиця Замкова після толокиНа жаль охоплені толокою вулиці залишалися чистими лише… два дні! Вже сьогодні на вул. Замковій «милувала око» велика купа «свіжонакиданого» сміття.Ми, винниківчани, ми дружня, велика громада, але серед нас, на жаль, є й багато «нечепур», які не здатні не те, що вкласти свій, хоча б мінімальний, внесок задля тієї землі, на якій народились, а й просто пошанувати чужу працю, в тому числі й дітей.

Дивлячись на цю вакханалію, на цей безлад, у багатьох порядних громадян виникає запитання: для чого у суботу люди вийшли на роботу й добросовісно працювали?!

Ми вміємо нарікати на владу, державу, на сусідів…на будь - кого, тільки не на себе… А все ж починається з кожного з нас!!!

Давайте поважатимемо один одного, шануватимемо чужу працю!

Коли вже самі не спромоглися вийти на толоку, навести лад, то хоча б не смітіть!!!

Ще раз закликаємо винниківчан дотримуватися вимог "Правил благоустрою міста".

Незабаром Великдень, і всі ми прагнемо зустріти це свято на високому рівні. А однією з найважливіших умов цього є зразковий стан міста.

Нагадуємо, що порушників санітарних норм і правил буде суворо покарано!

Прес-служба Винниківської міської ради
Теги: Великдень, сміття, міська рада, толока


Читайте також:
Коментарі
avatar