Винники перевіряли «екологічні ревізори»
24.04.2013 11:03
Нещодавно територію Винник обстежували держінспектори з охорони навколишнього природнього середовища Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Разом із працівниками виконкому ВМР екологи здійснили рейд, оглянувши не лише центральну частину Винник, але й найвіддаленіші райони міста, повідомляє прес-служба Винниківської міської ради.

Загалом, грубих порушень чинного природоохоронного законодавства виявлено не було.

Приємно, що «екологічні ревізори» позитивно оцінили роботу місцевого МКП «Добробут» (директор Олег Горінь), яке й займається прибиранням території Винник (про оцінку вказано в акті обстеження від 17.04.2013 р.).

Проте, виявлено й певні недоліки. Але вони стосуються не роботи міських комунальних служб, а приватного сектору. Зокрема, багато твердих побутових відходів комісія виявила біля гаражів на вул. Лісній, на приватній земельній ділянці на вул.Шевченка та на ділянці, що перебуває у власності ТзОВ «Укрспектрол».

«Вважаю, що вищезгадана служба віддала належне нашій роботі щодо дотримання норм санітарного стану нашого міста на належному рівні, - коментує результати рейду заступник міського голови з питань виконавчих органів влади ВМР Олег Шевчук (фото). – Щодо вказаних порушень, то їх усуненням займатимуться власники ділянок. А контролюватиме цей процес інспекція з благоустрою виконкому ВМР».

Як зазначив посадовець, не варто заспокоюватися після подібних перевірок, бо місто живе, розвивається й потребує догляду не лише щоденно, цей процес – практично безперервний.

«Закликаю наших мешканців суворо дотримуватися правил благоустрою, санітарних норм і правил, - мовить пан Шевчук. – Ось вам приклад: тільки у суботу ми прибрали вулицю Замкову, ліквідували там стихійне сміттєзвалище. А в понеділок хтось знову накидав там сміття!

Як можна втримати місто в чистоті, коли в нас є такі громадяни, що не мають уявлення про культуру, не поважають чужої праці? Ще раз нагадую: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять! Запевняю, що затримані порушники цих правил будуть суворо покарані і десятому закажуть робити таку шкоду нашій громаді»!
Теги: МКП «Добробут», рейд, виконком, Олег Горінь, перевірка, екологія, Благоустрій, Олег Шевчук


Читайте також:
Коментарі
avatar