У Відні з’явився пам'ятник українським козакам (ВІДЕО)
24.04.2013, 12:49
У 19-му районі Відня (Австрія), у парку поблизу української католицької церкви встановлено пам’ятник українським козакам, які брали участь в обороні австрійської столиці 330 років тому.

На урочистостях з нагоди відкриття бронзового монумента були присутні голова КМДА Олександр Попов, мер міста Відень Міхаель Хойпль, члени делегації з Києва та австрійська громадськість.

Про це повідомляє Вголос, посилаючись на прес-службу Київської МДА.

Відкриття приурочене Дням Києва у Відні, які проходять у столиці Австрійської Республіки з 22 до 24 квітня 2013 року.

Монумент встановлено за кошти мецената – українського бізнесмена, який проживає та працює в Австрії, за особистої підтримки мера Відня Міхаеля Хойпля.

Авторами пам’ятника стали відомі вітчизняні скульптори Володимир та Олексій Чепелики.

«Ми пишаємося нашою спільною історією і бережемо традиції дружби, що склалася між нашими народами. Мені особливо приємно бути тут сьогодні разом із бургомістром Відня, за особистого сприяння якого вдалося встановити цей чудовий монумент», – наголосив Олександр Попов.

«Це місце стало наріжним каменем нашого спільного минулого. Ми пам’ятаємо і шануємо його, але водночас орієнтуємося на майбутнє. Переконаний, у Києва та Відня є чудові перспективи спільного розвитку та взаємовигідної співпраці», – наголосив Міхаель Хойпль.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Світ | Теги: пам'ятник, Козаки, австрія, Відень

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...